Yayınlanma Tarihi :

LOGO TARTIŞMALARINA SON NOKTAYI KOYDU

LOGO TARTIŞMALARINA SON NOKTAYI KOYDU

HEM AK PARTİ’YE YANIT VERDİ HEM PERSONELİN ARKASINDA DURDU

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı İkinci Birleşimi’nde yine logo tartışması vardı.

Geçtiğimiz birleşimde tüm meclis üyelerinin oy birliğiyle kabul edilen “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi logo revizyon maddesi”ne AK Parti Grubu bu birleşimde itiraz ederek tutanaklara red oyu verdi.

Söz alarak itirazını kürsüde dile getiren AK Partili Yasin Sağay’ın “Daha önce el kaldırdığım video montajlanarak sanki oy birliği imajı veriliyor” sözlerine yanıt CHP’li Başkan Ahmet Akın‘dan geldi.

Başkan Akın “Buradaki personel sizin daha önce AK Parti iktidarında olan personel. Eğer, buradakilere ‘montajcı’ diyorsanız, o zaman bu arkadaşlara hakaret ediyorsunuzdur. Ya işinizi doğru yapın, ya da okuduğunuzu anlayın ya da sorun!” diyerek personelinin arkasında durdu.

 

 

“DÖNÜŞÜM KONGRESİNİ BOŞUNA YAPMADIK”

Başkan Ahmet Akın, logo ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Her gittiğimiz yerde Büyükşehir logosunun altında hepimizin, bütün belediyelerimizin logosunun olmasını istiyorum. Ve inşallah, ben bunun olacağına eminim. Biliyorum ki birlikte olursak yan yana da yürürsek ki yürüyoruz. Balıkesir, tam anlamıyla hak ettiği noktaya gelip, el birliğiyle kimseyi ayırmadan hep beraber inşallah bunu daha da büyütmeyi istiyoruz. Bu konuda destekleriniz için de teşekkür ederim.”

“Dönüşüm Kongresini boşuna yapmadık. Balıkesir dönüşüyor, Balıkesir gelişiyor, Balıkesir güzelleşiyor hemşehrim.” diyen Başkan Akın tartışmalara son noktayı koydu. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP