KURTDERELİ’DE MİLLİ HEYECAN « Balıkesir Son Dakika – Balıkesir24SAAT

19 Kasım 2021 - 04:38

KURTDERELİ’DE MİLLİ HEYECAN

KURTDERELİ’DE MİLLİ HEYECAN
Son Güncelleme :

21 Kasım 2019 - 20:18

CEV 2020 Avrupa U17 Kızlar Voleybol Şampiyonası kapsamında düzenlenen Balkan Şampiyonası 1. Ön Eleme Turu karşılaşmaları, TÜRKİYE, SIRBİSTAN, BULGARİSTAN, YUNANİSTAN ve ROMANYA U17 Milli takımlarının katılımıyla 26-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Balıkesir’de oynanacak.

Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacak olan bu karşılaşmalar Avrupa Şampiyonası yolunda büyük önem taşıyor.  Balıkesir’e gelen u-17 milli takımımız salonda antrenman yaptı. Ayyıldızlı ekibimiz bu turnuva öncesi 22 Kasım cuma günü Güre Atatürk Spor Salonu’nda Edremit Belediyesi Altınolukspor ile bir hazırlık maçı oynayacak.

Voleybol Sevenler Derneği Başkanı Erkan Ünlü, “Voleybol branşında kadınlarda Balıkesir’de Edremit Belediyesi Altınoluk Spor dışında temsilcisi kalmamış olan kentimize böylesine önemli bir uluslar arası turnuvanın alınmasında emeği geçen tüm yetkilileri tebrik ediyor, emek verenlere teşekkür ediyoruz. Tüm Balıkesirli voleybolseverleri bu spor şöleni ve milli takımımızı desteklemek için Kurtdereli Spor Salonu’na davet ediyoruz” dedi.

Karşılaşmaların tarihleri ve başlama saatleri şöyle:
26 Kasım 2019 16.00 BULGARİSTAN – ROMANYA
26 Kasım 2019 18:30 TÜRKİYE – YUNANİSTAN
27 Kasım 2019 16:00 YUNANİSTAN – SIRBİSTAN
27 Kasım 2019 18:30 TÜRKİYE – BULGARİSTAN
28 Kasım 2019 16:00 SIRBİSTAN – ROMANYA
28 Kasım 2019 18:30 BULGARİSTAN – YUNANİSTAN
29 Kasım 2019 16:00 SIRBİSTAN – BULGARİSTAN
29 Kasım 2019 18:30 ROMANYA – TÜRKİYE
30 Kasım 2019 15:00 ROMANYA – YUNANİSTAN
30 Kasım 2019 17:30 TÜRKİYE – SIRBİSTAN

U17 Kızlar Türkiye Takım Kadrosu :
Altyapılar Koordinatörü-Şahin Çatma
Baş Antrenör-Berk İnanç
Yardımcı Antrenör-Ayhan Arın
Kondisyoner-Taner Çaylak
İstatistik-Hakan Cankuran
Fizyoterapist-Abdullah Akay
Masör-Sibel Kahyaoğlu
1 Elif Kapar
2 Aleyna Göçmen
3 Deniz Nazlıcan Zengin
4 Beren Yeşilırmak
5 Ege Melisa Bükmen
6 Yasemin Narlıoğlu(Libero)
7 Miray Gözübüyük
8 Aslı Subaşılı
9 Özlem Şahin
10 Dalia Wilson
11 Ece Hitayca
12 Özge Arslanalp
13 Ayşe Nazlı Güvener
14 Pelin Eroktay(Kaptan)
15 Deniz Ece Dakak(Libero)
16 Berre İnce  https://www.balikesir24saat.com/kategori/spor/

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.