Yayınlanma Tarihi :

“KÜÇÜKSAN’A DA BAHAR GELECEK”

“KÜÇÜKSAN’A DA BAHAR GELECEK”

Millet İttifakı’nın CHP’li Karesi Belediye Başkan Adayı Levent Tellioğlu, seçim çalışmaları kapsamında 4 gün boyunca Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. İYİ Partili Metin Özpınar’la1000’in üzerinde iş yerini ziyaret eden Levent Tellioğlu esnafın dert ve sorunlarını dinledi. Projelerini anlattı. Tellioğlu, “Eğer görev almak nasip olursa 1 Nisan’dan itibaren Küçüksan’a da bahar gelecek” dedi.

CHP’li Levent Tellioğlu ve İYİ Partili Metin Özpınar’ın birlik beraberlik içinde sanayi esnafını ziyaret etmesi adaylık sürecinde yaşanan gelişmelerin ve sonrasında ortaya atılan polemiklerinde önüne geçti.

Aynı zamanda Küçük Sanayi Sitesi esnafı olan Metin Özpınar ile birlikte esnafı gezen Levent Tellioğlu büyük ilgi gördü.  Regaip Kandili nedeniyle esnafa kandil simidi ikram eden Tellioğlu,  esnafın daha çok üretip daha çok kazandığı bir Karesi için mücadele edeceklerini söyledi.

Ekonomide yaşanan problemlerin farkında olduklarını belirten Levent Tellioğlu Küçük Sanayi Sitesi esnafının desteklenmesi için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini vurguladı.  Tellioğlu, şunları söyledi:

“Esnafımızın emekçi kardeşlerimizin işçilerimizin hangi şartlar altında üretmeye, kazanmaya çalıştığının bilincindeyiz. Eğer görev almak nasip olursa 1 Nisan’dan itibaren Küçüksan’a da bahar gelecek.Özellikle esnafımızın daha çok üretip daha çok kazanmasını istiyoruz. Bununla ilgili de çalışmalar yapacağız. Sanayicimizin sıkıntılarını bilen buranın esnafı olan ve meclis üyesi adayımız olan Metin Özpınar arkadaşımız ile bu konuda istişareler ediyoruz. İnşallah Küçüksan esnafımızın da desteğiyle göreve gelirsek ekonomik anlamda esnafımızın rahatlaması içinde mücadele edeceğiz” diye konuştu. (balikesir24saat) 

 

 

 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP