Yayınlanma Tarihi :

KÖYLERDE BAHAR ESİN’TİSİ : 3 GÜNDE 21 KÖY

KÖYLERDE BAHAR ESİN’TİSİ : 3 GÜNDE 21 KÖY

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı CHP’li Esin Balıbek, seçim çalışmalarını hafta sonu ilçeye bağlı köylerle sürdürdü. Balıbek, üç günde 21 köyü ziyaret ederek, seçimde destek istedi.

CHP Altıeylül İlçe yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclisi adaylarının eşlik ettiği Esin Balıbek’in köylerde yaşayan seçmenlere yönelik çalışması cuma günü Paşaköy’le başladı. Balıbek, Paşaköy’de şehitler anısına düzenlenen pilav hayrına katıldı.

Esin Balıbek’in cuma günü gerçekleştirdiği ziyaretler Sıvatpınar, Beşpınar, Dişbudak, Kiraz, Cinge, Kavakdere, Çiftçidere, Bağalan, Çamköy ve Yörükkışla  ile sürdü.

Cumartesi günü Fındıklı ve Kavakbaşı ile güne başlayan Balıbek, daha sonra Kuyualan, Meryemdere, Kutlu Düğün, Bahçedere köylerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Gündüz gerçekleşen ziyaretlerde kadınlarla dertleşen, sorun ve isteklerini öğrenen Balıbek, kadınlara sabun ve eşarp, çocuklara boyama kitabı hediye etti. Akşam Ayvacık ve Dedeburnu köylerinde kahve ziyaretleri yaptı.

Balıbek pazar çalışmasına merkezde Gümüşçeşme mahallesindeki pazar pazarı ile başladı.  Ortamandıra ve Aynaoğlu köylerini ziyaret etti.  Bu iki köydeki çalışmaya Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok da katıldı.

” GİTMEDİĞİN KÖY SENİN DEĞİLDİR”

CHP’li Balıbek, “Altıeylül ilçesinin 81 köyü  var. Bir kaçı dışında hepsine ulaştık, sorunları, yapılması gerekenleri yerinde gördük. Önümüzdeki bir kaç gün içinde köy ziyaretlerini tamamlayacağız. 81 köyümüze de  gideceğiz. Halkımızın yakın ilgisi 31 Mart öncesi bizi umutlandırdı.  Hepsine destek ve güvenleri için teşekkür ediyorum” dedi. (balikesir24saat) 

   

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP