KORHAN BERZEG’İ BULANA 1 MİLYON TL ÖDÜL VERİLECEK

Yayınlanma Tarihi :
KORHAN BERZEG’İ BULANA 1 MİLYON TL ÖDÜL VERİLECEK

Balıkesir’in Gönen ilçesinde kaybolan ve tüm aramalara karşın tam 49 gündür bulunamayan ekonomist Korhan Berzeg’in eşi Angela Berzeg, tüm Türkiye’den yardım istedi. Angela Berzeg, eşini bulana 1 milyon TL ödül vereceklerini açıkladı.

İstanbul’dan memleketi Balıkesir’in Gönen ilçesine gelip, Doberman cinsi eğitimli köpeği ‘Tina’ ile 17 Haziran’da yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan 83 yaşındaki Korhan Berzeg, bölgedeki tüm aramalara karşın 49 gündür bulunamadı. Angela Berzeg eşi Korhan Berzeg’i sağ olarak bulan ve aileye teslim eden kişiye 1 milyon TL ödül vereceklerini açıkladı.

Berzeg Ailesi olarak bir karar aldıklarını aktaran Angela Berzeg,“Korhan’ı sağ salim olarak bulan kişiye 1 milyon TL ödül vereceğiz. Ben hâlâ umutluyum Korhan’ı sağ salim bulacağız. Tüm Türkiye’den yardım istiyorum; lütfen Korhan’ı bulmama yardım edin. Biz her zaman mutlu bir aileydik. Hiç kimseyle sorunumuz olmadı. Mutlu günlerimize tekrar dönmek istiyorum. Belirsizlik çok zor.”dedi.

Öte yandan Berzeg’in kaybolmasıyla birlikte başlatılan soruşturmanın Gönen Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütüldüğü, Berzeg’in bulunması için teknik ve idari çalışmalar devam ettiği bildirildi. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP