DOLAR27,5707% 0.47
EURO29,0040% 0.76
STERLIN33,4701% 0.72
FRANG30,0498% 0.83
ALTIN1.616,53% 0,28
BITCOIN762.6630.143

KONAKPINAR GENÇLİK MERKEZİNDE GERİ SAYIM SÜRÜYOR

Yayınlanma Tarihi :
KONAKPINAR GENÇLİK MERKEZİNDE GERİ SAYIM SÜRÜYOR

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Konakpınar Gençlik Merkezi’ni iki ay içinde tamamlayarak, gençlerle birlikte vatandaşların hizmetine açmayı planladıklarını  söyledi. 

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, belediyenin  önemli yatırımlarından Konakpınar Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

İncelemeler sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Avcı, “Yaklaşık 100 kişi kapasiteli ve başında uzman öğreticilerin olduğu Konakpınar Gençlik Merkezi sadece gençlerimizi değil, zaman zaman vatandaşlarımızı da ağırlayabileceğimiz bir merkez olacak. Merkezimiz Balıkesir’e 20 Km mesafede ormanın içerisinde bulunuyor.  Ancak Karadeniz dağlarında edinebileceğiniz oksijeni bulabileceğiniz müthiş bir alanı, müthiş bir tesisi şehrimize, ilçemize ve vatandaşlarımıza kazandırmak üzereyiz.” dedi.

Konakpınar Gençlik Merkezi’nde kütük evler, yürüyüş alanları, macera parkı, tırmanma dağı ve açık hava sineması vb.’nin yer alacağını anımsatan Avcı, şunları söyledi:

“İçinde bulunduğumuz alanda kütük evlerimiz var. Bu kütük evlerimizde hem etkinliklerimizi yapacağız hem de gençlerimizi ağırlayacağız. Doğanın içerisinde ama onları doğadan koparmadan gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtaracak bir alanı ilçemize kazandırmış oluyoruz. İnşallah çok uzun sürmeden önümüzdeki iki aylık süreç içerisinde de tamama erdirerek kullanıma sunmuş olacağız.”  

Gençlik Merkezi’nin kazandırılması yolunda katkıda bulunan  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı  Yücel Yılmaz’a ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerine  teşekkür eden Avcı, ” Her şey Altıeylül için, her şey şehrimiz için; her şey şehrimizde yaşayan vatandaşlarımız için” diyerek sözlerini noktaladı.  (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP