DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.618.0350.195

KİTAP FUARI’NA KATILANLAR KÜTÜPHANE KAZANDI

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
KİTAP FUARI’NA KATILANLAR KÜTÜPHANE KAZANDI

Altıeylül Belediyesi’nin düzenlediği 2. Kitap Fuarında yapılan çekiliş sonucu kütüphane kazanan talihlilere hediyeleri Başkan Avcı tarafından verildi. Başkan Avcı, 

“Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi”ndeki başkanlık makamında gerçekleştirilen törende hazır bulunan talihliler hediyelerini Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın elinden aldı. Başkan Avcı, “Kitap ruha ilaçtır temasıyla bu yıl kitap fuarımızın ikincisini düzenleyerek, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, gençlerimizin ve vatandaşlarımızın kitaba ve yazarlara daha kolay ulaşmalarını istedik. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü Kitap Fuarımızda 80 bine yakın ziyaretçiyi ağırladık ve bu da gösteriyor ki doğru bir iş yapmışız.” dedi.

Başkan Avcı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dinimizin ilk emri ‘oku’. Bu emirden yola çıkarak her birimiz okumalı, araştırmalı ve doğru bilgiye ulaşmalıyız. Okumak ruhu dinlendirdiği gibi, aynı zamanda insanın kişisel gelişimine katkıda bulunuyor. Ayrıca bugün talihli 6 kişiye kütüphanelerini takdim ediyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kendilerini kitap okuma isteklerinden dolayı kutluyorum ve bol bol kitap okumalarını diliyorum” Yapılan çekilişte kütüphane kazanan 6 talihli ise Başkan Avcı’ya düzenlenen kitap fuarı ve hediye kütüphaneler için teşekkür ettiler. (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP