DOLAR31,2121% -0.04
EURO33,8746% -0.01
STERLIN39,5555% -0.1
FRANG35,5155% -0.07
ALTIN2.041,25% 0,03
BITCOIN1.898.4827.006

KIRATI BIRAKTI DEVA’YA GEÇTİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
KIRATI BIRAKTI DEVA’YA GEÇTİ

Demokrat Parti’nin Balıkesir  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tuğba Güner, bu partiden ayrılıp, DEVA Partisi’ne katıldı. Güner, ” Başta güzel Balıkesirimiz olmak üzere tüm Türkiye’yi maviye, umuda, DEVA’ya boyamak için DEVA’dayım” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Balıkesir’de örgütlenme çalışmalarını sürdürürken, son yerel seçimde Demokrat Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak siyasete giren Tuğba Güner’i de saflarına katmayı başardı.

GÜNER’DEN İLK MESAJ

Yerel seçimlerde 12 bin 776 oy alarak dengeleri değiştiren Güner’in  kurucu il yönetiminde yer alması  bekleniyor. Sosyal medya hesabından DEVA Partisi kurucu  İl Başkanı Kemal Aydemir’le fotoğrafını paylaşan Güner’in açıklaması şöyle:

“Çok değerli hemşehrilerimin iradesi ve takdirini layığıyla temsil edebilmek her zaman ilk önceliğim olmuş ve olacaktır. Şehrimiz ve ülkemize hakkıyla hizmet edebilmek, her şeyden önce sorumluluğun, dürüstlüğün, sadakatin rozetini taşıyarak davamızı savunmak, özlenen refah ve huzur ortamının sağlanmasına katkıda bulunmak, başta güzel Balıkesirimiz olmak üzere tüm Türkiye’yi maviye, umuda, DEVA’ya boyamak için DEVA’dayım. Genel başkanımız Sn. Ali Babacan’ın önderliğinde, il başkanımız Sn. Kemal Aydemir, şahsım ve tüm teşkilat kadromuzla sizlerle elele dertlere DEVA olmak üzere…” (balikesir24saat.com)

YORUM YAP