Yayınlanma Tarihi :

KILIÇDAROĞLU GELİYOR

KILIÇDAROĞLU GELİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 23 Ağustos cuma günü Balıkesir’e gelecek. Kılıçdaroğlu CHP’li belediyeleri ziyaret edecek, belediyelerin etkinliklerine katılacak.

Bu yıl 30. kez yapılacak olan Burhaniye Ören Turizm Kültür ve sanat Festivalinin onur konuğu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak.
CHP lideri 23 Ağustos cuma günü Burhaniye’de olacak.  Kılıçdaroğlu, festival açılışı öncesi Burhaniye Belediye Başkanı  Ali Kemal Deveciler’i ziyaret edecek. Saat 16.30’da Kemal Kılıçdaroğlu’nun Belediyeyi ziyareti ile başlayacak olan festival programında, Kılıçdaroğlu saat 18.30’da İskele’de yapımı tamamlanan Demokrasi Parkının açılışını yapacak.
Açılış sonrasında ise 19.15’de Ören meydanında kurulan stantların ve  festivalin kurdelesini kesecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19.30’da Ören meydanında vatandaşlara seslenecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Ağustos Cuma günü saat 20.00’da 3. Edremit Kitap Fuarı’nı da ziyaret edecek . CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ve Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan bir süre önce Kılıçdaroğlu’nu ziyaret edip, etkinliklere davet etmişti. Kılıçdaroğlu’nun Balıkesir’deki 8 CHP’li belediye başkanını da ziyaret etmesi bekleniyor. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP