DOLAR 32,3934 % 0.13
EURO 34,9429 % 0.05
STERLIN 41,4101 % 0.18
FRANG 36,1839 % 0.13
ALTIN 2.401,89 % 0,01
BITCOIN 69.585,09 -0.208
Yayınlanma Tarihi :

KAZDAĞLARI’NA IŞIK OLDULAR

KAZDAĞLARI’NA IŞIK OLDULAR

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Zeytinli Rock Festivali’nde gençlere seslenirken, özgürlük vurgusu yaptı. Gençleri Kazdağları için özgürlük istemeye çağırdı. Festivale katılan binlerce kişi telefonlarının ışıklarını bir dakika boyunca Kazdağları’na doğru tuttu.

“YAŞASIN ÖZGÜR MÜZİK, YAŞASIN ÖRGÜR GENÇLER”
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit’in Altınkum sahilinde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali’nin dördüncü gününde binlerce kişiye seslendi. Konuşmasında özgürlük vurgusu yapan Başkan Arslan, “Merhaba gençler, burada olmanızdan ve burada aranızda olmaktan çok mutluyum. Çünkü sahneden sizlere baktığımda özgürlüğü görüyorum. Türkiye’nin aydınlık geleceğini görüyorum. Dinlediğin müzik özgürlüktür, gördüğün deniz özgürlüktür. Baktığım gençler özgürlüktür. En önemlisi yaşadığım Kazdağları özgürlüktür. Yaşasın özgür insanlar, yaşasın özgür gençler, yaşasın özgür müzik, yaşasın özgür Kazdağları.” dedi.

“SİZLERLE HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Konuşması sık sık “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” ve “Her şey çok güzel olacak” sloganları ile kesilen Başkan Arslan, “Bu gece yüksek sesle özgürlük vurgusu yaptık, gelin hep birlikte Kazdağları için de özgürlük talebi yapalım” diyerek katılımcılardan telefonlarının ışıklarını açarak bir dakika boyunca Kazdağları’na doğru tutmalarını istedi. Arslan, “Kazdağları’na ışık oldunuz, sağ olun var olun. Sevgili gençler; Her şeye rağmen burada olmaya devam edin.  Her şeye rağmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmayın. Sizlerle her şey çok güzel olacak” diyerek sözlerini tamamladı. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP