Yayınlanma Tarihi :

“KAZANAN MİLLET İTTİFAKI OLACAK”

“KAZANAN MİLLET İTTİFAKI OLACAK”

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, Balıkesir’in kırsalından sahiline, esnafından çiftçisine, memurundan işçisine, gencinden yaşlısına herkesin umudunun Millet İttifakı’nın adayları olduğunu söyledi. Ahmet Akın, “Balıkesir umut dolu pazar gününü bekliyor. Büyükşehir’de ve 20 ilçede kazanan Millet İttifakı olacak. Kazanan Balıkesir olacak” dedi.

CHP’li Ahmet Akın, yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Millet İttifakı CHP’li Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun ile birlikte Ergili Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunan Akın,  Balıkesir’in kırsalından sahiline, esnafından çiftçisine, memurundan işçisine, gencinden yaşlısına herkesin umudunun Millet İttifakı’nın adayları olduğunu söyledi. Ahmet Akın Ergililer’e “Bandırma’yı genç ve dinamik başkanımıza emanet edeceğiz. Sizlerden, pazar günü baharı getirecek, mutlu ve huzurlu şehirler için hizmet verecek Millet İttifakı’nın adayları için oy istiyorum, bir oy Tolga Tosun’a bir oy İsmail Ok’a” diye seslendi.

“ZAFER GÖNEN’DEN GEÇİYOR”

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Gönen’e geçerek seçim korteji ve mitingine katıldı.  Millet İttifakı’nın  CHP’li adayı İbrahim Palaz’a oy isteyen Akın “Yerel seçimlere gidiyoruz. Bizim anlayışımız, memlekette taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun. Ama biz sizlerin desteği ile çok daha iyisini yapacağız. Kimseyi ayırmadan bütün Gönen’i kucaklayacağız. Zafer Gönen’den geçiyor. Zaferi yakalamalıyız” diye konuştu. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP