Yayınlanma Tarihi :

KAZANAN DOSTLUK OLDU

KAZANAN DOSTLUK OLDU

CHP Karesi İlçe Başkanlığı’nın Milli Mücadele’nin 100. yılı nedeniyle düzenlediği 19 Mayıs Dostluk Turnuvası Dereboyuspor’un şampiyonluğu ile sona erdi. Turnuvaya katılan tüm takımlara bu önemli günün anısına teşekkür madalyası sunuldu.

DEREBOYU VE DEMİR FİNALDE KARŞILAŞTI

Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı maçların sonunda final maçında Selvi Vinç Dereboyuspor- Demirspor karşılaştı. 10-2 Selvi Vinç Dereboyuspor’un galibiyetiyle sonuçlanan final maçının ardından kupa töreni yapıldı. Turnuvada şampiyonuna kupa ve ödüllerini son yerel seçimlerde Karesi Belediye Başkan Adayı olan Levent Tellioğlu sundu.

Turnuvanın ikincisi Demirspor kupa ve ödüllerini İl Başkanı Serkan Sarı’nın elinden aldı. Turnuvanın üçüncüsü Sakaryaspor’a kupa ve ödüllerini Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın sundu. Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür madalyası sunuldu.

CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, “Turnuvamıza katılan bütün takımlara, turnuva boyunca maçları izlemeye gelen üyelerimize, Meclis üyelerimize ve turnuvamızın sponsoru olan Levent Tellioğlu’na teşekkür ederiz” dedi. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP