DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN728.6540.416

“KAYBOLAN YILLARI TELAFİ EDECEĞİZ” 

Yayınlanma Tarihi :
“KAYBOLAN YILLARI TELAFİ EDECEĞİZ” 

CHP’nin Burhaniye Belediye Başkan adayı Ali Kemal Deveciler, önce partideki kırgınlıkları gidereceklerini, ardından seçimi yüzde 50’nin üzerinde oyla kazanacaklarını ve kaybolan yılları telafi edeceklerini  söyledi.

CHP’nin Burhaniye Belediye Başkan adayı Ali Kemal Deveciler,  Ören İdahan Otel’deki kahvaltıda  ilçe yönetimi, kadın ve gençlik kolları ile kahvaltıda bir araya geldi. Birlik beraberlik mesajları veren Deveciler, partideki kırgınlık ve küskünlükleri gidereceklerini ve Burhaniye’de CHP iktidarını geri getireceklerini söyledi.

7 ADAY ADAYINI ZİYARET EDECEK

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Deveciler, “ Burada ilçe yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimi ile bir araya geldik. Bu gün itibarıyla seçim startını verdik. İlçedeki sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye başladık. Önümüzdeki günlerde aday adayı arkadaşlarımızı da ziyaret edeceğiz. Benim adaylığımın açıklandığı 14 Kasından sonra bazı gelişmeler yaşandı. Bizce bunlar normal. Biz önümüze bakacağız” dedi.

“BURHANİYE EDREMİT VE AYVALIK’IN ÖNÜNE GEÇECEK”

CHP adayı şöyle konuştu:

“Burhaniye’yi yönetmek istiyoruz.  El birliğiyle çalışıp seçimi kazanacağız. Belediye meclisine 43 arkadaşımız aday adayı oldu. Meclis üyelerini eğilim yoklamasıyla belirleyeceğiz Ben Burhaniye için varım. Herkesin görüşünü alacağız Grup toplantılarını ilçe merkezinde yapacağız. Belediye meclisi üyeleri de ellerini taşın altına koyacak. Bol bol proje üreteceğiz. Biz CHP’li belediyenin Burhaniye’de  neler yapabileceğini göstereceğiz. Böylelikle kaybolan yılları telafi edeceğiz. Tecrübeme  güveniyorum Burhaniye’yi Edremit ve Ayvalık’ın önüne geçireceğiz Bunu başaracağımıza inanıyorum Seçimi kazanacağız. Hem de yüzde 50’nin üzerinde oy  alarak kazanacağız Balıkesir’de de Büyükşehir belediyesini kazanacağız” Sefer TALAY/BURHANİYE(balikesir24saat)

 

YORUM YAP