Yayınlanma Tarihi :

KARESİ BELEDİYESİ TAŞINIYOR

KARESİ BELEDİYESİ TAŞINIYOR

Karesi Belediyesi önümüzdeki haftalarda yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak. Kızpınar Mahallesi’nde eskiden Askerlik Şubesi olarak kulanılan  binada hazırlık çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Karesi Belediyesi, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için yeni binasında son hazırlıklarını sürdürüyor. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ile birlikte hazırlıkların sürdüğü yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.

TAŞINMA İŞLEMİ EN KISA ZAMANDA BİTECEK

Kızpınar Mahallesi’nde eskiden Askerlik Şubesi olarak hizmet veren binada yürütülen onarım ve bakım çalışmalarında sona gelindi. Binanın önümüzdeki günlerde tamamlanacağını ve belediye birimlerinin tek tek yeni hizmet binasına taşınacağını söyleyen Başkan Orkan, “Karesi Belediyesi olarak belediye hizmet binamızı çok yakında Kızpınar Mahallemizdeki bu alana taşıyacağız. Çalışmalarımızda artık sona doğru yaklaşıyoruz. Bugün, milletvekilimiz İsmail Ok ile birlikte devam eden çalışmalarımızı yerinde inceledik. En kısa sürede inşaasını ve taşınma işlemlerini tamamlayarak hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

 

MECLİS TOPLANTISI YENİ BİNADA YAPILDI

Karesi Belediyesi Aralık Ayı Meclis toplantısı ise yeni hizmet binasında yapıldı. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan başkanlığında yapılan toplantıda Başkan Orkan, yeni hizmet binasının kısa sürede hizmete alınacağını müjdeledi. Meclis üyeleri de yeni binayı ve meclis toplantı salonunu beğendiklerini dile getirerek, Başkan Orkan ve ekibine teşekkür ettiler. (balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP