Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

KARESİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI

KARESİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, belediye personeli ile bayramlaştı, aileleri ile huzurlu ve sağlıklı bir bayram diledi. Vatandaşların da bayramını da kutlayan Orkan, “Bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız” diye konuştu.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Karesi’nin başkanından başkan yardımcısına, müdüründen saha personeline, büyük bir aile olduğunu söyledi.
Karesi personeli ile bayramlaşan ve fotoğraf çektiren Başkan Orkan, çalışanlarının aileleri ve yakınlarıyla huzurlu, sağlıklı bayram geçirmeleri dileğinde bulundu. Orkan, “Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir” dedi.

Vatandaşların da bayramını kutlayan Başkan Orkan
“Bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız” diye konuştu. Orkan şunları söyledi:

“Bizlere düşen görev; zenginiyle-fakiriyle, yaşlısıyla-genciyle bayramları gerçek manada değerlendirebilmek; milletçe birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği; sevinçte, kederde bir ve beraber olabilmenin yüce erdemine ulaşıldığı günler haline getirebilmektir. İnsanı insan yapan ve bütün erdemlerin birlikte yaşandığı dini bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor. Başta ülkem, değerli hemşerilerim ve tüm İslam alemine huzurlar getirmesini temenni ediyorum. Bayramımız kutlu ve mutlu olsun. Değerlisiniz çünkü Karesidesiniz” (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP