DOLAR 32,3008 % -0.03
EURO 35,0677 % 0.35
STERLIN 41,5301 % 0.23
FRANG 36,0418 % -0.26
ALTIN 2.398,40 % -0,69
BITCOIN 67.796,00 0.001
Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

KAMU-SEN’DEN MHP’YE ZİYARET

KAMU-SEN’DEN MHP’YE ZİYARET

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalar Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’i makamında ziyaret edip, başarılar diledi

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu’nü (Türkiye Kamu-Sen) bağlı olan sendikaların başkan ve temsilcileri MHP’nin yeni İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’i makamında ziyaret edip, hayırlı olsun dileğinde bulundu.  Ziyarette aynı zamanda Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi olan Türk Sağlık-Sen  Şube Başkanı Musa Bilal, Türk Yerel Hizmet-Sen Şube Başkanı Halil Aydoğdu, Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Baki, Türk Tarım Orman Sen-Şube Başkanı Osman Şeker, TÜRKAV Şube Başkanı Adnan Tatoğlu  Türk Diyanet Şube Başkanı Mustafa Kutlu, Türk-Eğim-Sen 2 No’lu Şube Başkanı Süleyman Demir, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Sıtkı Alkan, Türk Kültür Sanat-Sen Şube Başkanı Numal Özel, Türk İmar-Sen Temsilcisi İlker Emircan, Türk Enerji Sen Temsilcisi Macit Akgün, Türk Haber-Sen temsilcisi Alper Güneş ve TÜRKAV Başkanı Mahmut Çamlı, Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel hazır bulundu.

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirirken, “Kamu-Sen İl Temsilcileri ve diğer konfederasyonlara bağlı sendika temsilcilerine teşekkür ediyorum. Hep beraber burada olmanız bizleri mutlu etti. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizlerde yeni bir yönetim olarak uyum içerisinde Kamu-Sen il başkanlığımız ve şube başkanlarımızla beraber güzel işler yapmak için azami gayret göstereceğiz, tekrar hoş geldiniz diyorum” dedi.

Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Musa Bilal, “Türkiye Kamu-Sen adına bizim binlerce üyemizi temsilen burada bulunmaktayız. Bizim temsilci arkadaşlarımız olsun sahada zorluklar içerinde bu mücadeleyi devam ettirmektedir. Tüm Kamu-Sen ‘öncelikle ülkem sonra sendikamız’  diyen bir kuruluştur. Ülkenin bütün değerlerine destek veren değerlerin yanında bulunan bu değerlerin karşısında olan insanların karşısında olan bir konfederasyondur. Aynı ideal ve amaçlar için bulunmaktan ve beraber mücadele etmekten şeref duyuyoruz” diye konuştu.

Başkan Bilal, Başkan Yüksel’e Fetih Suresi tablosu hediye etti. Bu hediyeden dolayı teşekkür eden MHP İl Başkanı Yüksel “Bu anlamlı hediye için Musa Bilal Başkanımıza tüm yönetim kurulu üyelerimizin adına teşekkür ederim.Allah’ın izniyle hep beraber hareket ederek güzel işler yapacağız” dedi. (balikesir24saat)

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP