DOLAR 32,2363 % 0.16
EURO 34,9606 % -0.03
STERLIN 41,1241 % -0.11
FRANG 35,7350 % 0.27
ALTIN 2.412,19 % -0,52
BITCOIN 67.523,38 -0.235
Yayınlanma Tarihi :

KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU’NDAN ALTIEYLÜL ZİYARETİ

KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU’NDAN ALTIEYLÜL ZİYARETİ

Ak Partili Kadın Erkek Eşitliği Komisyonu(KEFEK) üyeleri Altıeylül Belediyesi Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ni ziyaret etti.

Son Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın katılımıyla açılan ve başta Altıeylül olmak üzere tüm Balıkesir’in hizmetine sunulan Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi, bu kez AK Partili Kadın Erkek Eşitliği Komisyonu üyelerinin  ziyaretine ev sahipliği yaptı.

Girişimci kadınlara sağlanılan mikrokredi desteğinden gençler için sunulan dijital ve teknolojik olanaklara, yardıma muhtaç insanlara verilen hizmetlerden yine başta kadınlar olmak üzere meslek öğrenmek isteyen vatandaşlara sunulan çeşitli kurslara kadar birçok faaliyetin aynı anda yapıldığı  Altıeylül Belediyesi Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ne olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Son olarak Altıeylül Belediyesi tarafından Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde ağırlanarak gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirilen Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu(KEFEK) üyeleri Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Ak Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ve Ak Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil,  Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ne hayran kaldı.

Altıeylül Belediye Başkanvekili Feyyaz Çiftçi “Başkanımız Hasan Avcı liderliğinde Altıeylül’ümüz için hayata geçirdiğimiz vizyon projelerimiz ile şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu(KEFEK) üyelerimizin Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ne düzenlemiş oldukları ziyaretten ötürü çok memnunuz. Kendilerine Altıeylül Belediyesi olarak başta kadınlarımız ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız olmak üzere Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’mizde yürüttüğümüz faaliyetler hakkında bilgi verdik. Bu nazik ziyaretleri için kendilerine Başkanımız Hasan Avcı ve Altıeylül Belediyesi adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP