Yayınlanma Tarihi :

KADIN ADAY EMEKÇİ KADINLARLA BULUŞTU

KADIN ADAY EMEKÇİ KADINLARLA BULUŞTU

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı CHP’li Esin Balıbek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Organize Sanayi Bölgesi’nde ki emekçi kadınlarla bir araya geldi.Ziyarete CHP ve Altıeylül ilçe yönetim kurulu üyeleri ile iki partiden belediye meclisi üyesi adayları da katıldı.

CHP’li Belediye Meclisi üyesi adayları  TÜRK-İŞ  eski il temsilcisi ve TEKSİF Şube Başkanı Hüseyin Akyüz, Sanayi ve Ticaret eski İl Müdürü Burhan Ağabeyoğlu da Balıbek’e eşlik etti.  OSD’de çeşityi işyerlerinde çalışan işçilerle sohbet edeh  Balıbek, emekçilerin özellikle kadın emekçilerin her zaman yanında olduklarını vurguladı.

Balıkesir Kadınlar Platformu’nun 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliğine de katılan  Balıbek, “Kadınlarımız, hayatta en değerlilerimiz. Anamız, kız kardeşimiz, ablamız, teyzemiz, kızımız. Ben de bir kadın aday olarak yavrularımıza,evlerimize, Dünyamıza hayat veren tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum. Onların daha özgüven içinde yaşamalarını, çalışma hayatında daha çok yer almalarını ve kendi paralarını alınteri ile kazanmalarını diliyorum” dedi. (balikesir24saat)

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP