Yayınlanma Tarihi :

KAÇAK VE SAHTE ALKOLLE MÜCADELE SÜRÜYOR

KAÇAK VE SAHTE ALKOLLE MÜCADELE SÜRÜYOR

Balıkesir KOM ekipleri 204 şişe sahte bandrollü içki ele geçirdi.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda İ.Ç. ve N.İ. adlı şüphelilerin İzmir’den Balıkesir’e sahte alkol getireceği öğrenildi. Polis ekipleri belirlenen aracı Bölge Trafik Şube Müdürlüğü karşısında durdurdu.
Araç içerisinde yapılan kontrollerde; 60 adet sahte bandrol, 144 adet
70’lik Tekirdağ rakısı , 36 adet 70’lik yeni rakı, 12 adet 150’lik yeni rakı , 12 adet 100’lük yeni rakı olmak üzere 204 şişe sahte bandrollü içki ele geçirildi. Şüpheliler hakkında gerekli adli işlemler başlatıldı.

Balıkesir Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Ekonomide kayıt dışılığı artıran, vergi adaletini bozan, piyasalarda adil rekabeti ortadan kaldıran ve insan sağlığını tehdit eden her türlü kaçakçılıkla ve ilimizdeki uyuşturucu ticareti ve tacirleriyle mücadelemizin kesintisiz olarak ve kararlılıkla devam edecektir. Bu kapsamda görevlilerimize en büyük desteği sağlayan vatandaşlarımızın yapmış oldukları her türlü ihbarın titizlikle değerlendirildiğinin bilinmesi gerekmektedir” denildi. (balikesir24saat)


Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP