Yayınlanma Tarihi :

JANDARMA EDREMİT’TEKİ CİNAYETİ AYDINLATTI

JANDARMA EDREMİT’TEKİ CİNAYETİ AYDINLATTI

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Kadıköy’de geçen hafta öldürülen Mehmet Dalaklı’nın katil zanlıları jandarma tarafından yakalandı. 

24 yaşındaki Mehmet Dalaklı’nin cesedi geçtiğimiz hafta Edremit Kadıköy mahallesinde mezarlık yakınlarında bulundu. Ortaoba mahallesinden olan Dalaklı’nın bir yaralama  olayının firari şüphelisi olduğu belirlendi.

Olayın fail ya da faillerinin bulunması amacıyla Edremit İlçe Jandarma Komutanlığı, İstihbarat Şube Müdürlüğü, Olay Yeri İnceleme (OYİ)  Timi ve  Jandarma Suç Araştırma Timi’nden (JASAT)  oluşan özel bir ekip kuruldu. Özel ekip araştırmalar sonunda  cinayeti Dalaklı ile aralarında husumet bulunan V.K., T.K., M.K. ve M.K.  adlı şüphelilerin işlediğini belirledi.

4 ŞÜPHELİ DE TUTUKLANDI

Olay ile ilgili olarak şüphelilerin  ev ve eklentileri ile araçlarında yapılan eş zamanlı aramalarda bir adet tabanca, bir adet şarjör ve 12 adet fişek ele geçirildi.

Şüpheliler  V.K., T.K., M.K. ve M.K. Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatlar doğrultusunda tutuklanarak Burhaniye Kapalı Cezaevine teslim edildi. (balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP