Yayınlanma Tarihi :

İYİ PARTİ’DEN AK PARTİ’YE TRANSFER !

İYİ PARTİ’DEN AK PARTİ’YE TRANSFER !

İYİ Parti Karesi Kurucu İlçe Başkanı Özgür Öksüz, AK Parti’ye geçti. AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen törende Özgür Öksüz’e rozetini AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran taktı.

“Bugün Özgür kardeşimize iki rozet takacağız. Biri AK Parti rozeti, diğeri Türk Bayrağı rozeti.” diyen AK Parti İl Başkanı Ekrem  Başaran sözlerini şöyle sürdürdü:

“14 Mayıs’ta ülkemizin kaderini belirleyecek bir seçime gidiyoruz. Bir tarafta vatanı ve milleti bölmek isteyenlerin olduğu bir ittifak, diğer tarafta ise milletinden aldığı destekle yoluna devam eden milli ve yerli Cumhur İttifakı. Türkiye Yüzyılına adım attığımız şu günlerde ortadaki tablo açık ve net. Terörist başını serbest bırakacağız, PKK’lıları, Fetö terör örgütü mensuplarını serbest bırakacağız, Özerklik kuracağız, PKK devleti kuracağız, Erdoğan’ın yaptığı her eseri yıkacağız diyenlerle ve bunları destekleyen 7’lı masanın adayı Kılıçdaroğlu’na ülkemizin, milletimizin geleceğini asla ve asla teslim etmeyeceğiz. Bizim liderimiz belli, Cumhur İttifakının lideri belli, Aziz Milletimizin Lideri belli. Cumhurbaşkanımızın yanında olacağız, milletimizin desteğiyle bu şer odaklarına ülkemizin yönetimini bırakmayacağız. Bu bizim çocuklarımıza ve geleceğimize olan en büyük sorumluluğumuzdur. Erdoğan’ın gitmesini isteyen ABD ve AB ülkelerinin kuklası olan zillet ittifakı ve işbirlikçisi Kılıçdaroğlu’na asla fırsat tanımayacağız. 14 Mayıs’ta sandıkları patlatacak ve seçimleri tekrar kazanacağız”

SON KONGREDE BAŞKAN ADAYI OLMUŞTU !

İYİ Parti’nin Karesi İlçe Kurucu Başkanı olan Öksüz, 2019 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti Belediye Başkan aday adayı olmuştu. Son kongrede  İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığına da aday olan Öksüz il başkanı seçilen Hasan Fehmi Yörük‘ün lehine adaylıktan çekilmişti.  Öksüz’ün son durağı AK Parti oldu. Öksüz, “Önümüzde Türkiye’nin yeni yüzyılında, doğru liderin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olduğuna olan inancım gereği buradayım. Biliyorsunuz 6’lı, bugünün 7’li masasının altı üstüne devrildi. Kumar masası dedikleri masaya tekrar oturan Sayın Akşener’in, bölücülerle yol alması benim bu kararımda etken oldu. Başka söze gerek yok. Onun için biz de AK Parti ile birlikte bundan sonra Cumhurbaşkanımızın yanında, tüm gücümüzle duracağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.(balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP