İYİ PARTİLİ ERTAN’DAN “BALBUCKS” İÇİN İLGİNÇ ÖNERİ

Yayınlanma Tarihi :
İYİ PARTİLİ ERTAN’DAN “BALBUCKS” İÇİN İLGİNÇ ÖNERİ

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Serkan Mehmet Ertan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a açık çağrıda bulunurken, “Gelin vizyonumuzu geniş tutun, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Başkanı olarak BALBUCKS’a sadece Balıkesir’de değil tüm Türkiye’de Franchise bayilik verin. Sadece AK Partili belediyelerde 1’er şube açsanız, 15’i Büyükşehir olmak üzere en az 40 ilimizde şubeniz olur.” dedi.

İYİ Partili Ertan’ın AK Partili Başkan Yılmaz’a çağrısı şöyle:

“BALBUCKS güzellemeleri bittiyse,
Sayın Yücel Yılmaz size açık çağrımdır;
İlk açıklamanızda UNLU MAMÜLLER dediğiniz, fakat sonrasında ULUSAL olarak değiştirdiğiniz ve Balıkesir’de 20 ilçede şubeleşmeyi planladığınız #BALBUCKS kafelerin ULUSAL kısmının hakkını verin.
Gelin vizyonumuzu geniş tutun, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Başkanı olarak BALBUCKS’ı sadece Balıkesir’de değil tüm Türkiye’de Franchise bayilik verin.
Sadece AK Partili belediyelerde 1’er şube açsanız, 15’i Büyükşehir olmak üzere en az 40 ilimizde şubeniz olur. Her bir şubeden 1 Milyon TL Franchise bedeli alsanız BALBUCKS için ayırdığınız 50 Milyonluk bütçede bu yok zamanda kimsenin gözünede batmaz.
Hadi görelim Vizyonunuzu sayın Başkanım…!!!
Aksi takdirde BALBUCKS, Starbucks’ın gölgesinde özentiden öteye geçmez…” Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP