Yayınlanma Tarihi :

İYİ PARTİLİ ÇELEBİOĞLU BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAY ADAYI

İYİ PARTİLİ ÇELEBİOĞLU BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAY ADAYI

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Özgür Çelebioğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında Cumhuriyet’in 100. yılı ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirmek için İYİ Parti Grubu adına kürsüye çıkan Çelebioğlu,  Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle anarken, Türk milletinin Cumhuriyet bayramını kutladı.

Konuşmasının bir bölümünde Cumhuriyet sayesinde köy çocuklarının öğretmen, mühendis, subay, milletvekili hatta cumhurbaşkanı olduğunu vurgulayan Çelebioğlu, “Ben de bir Cumhuriyet çocuğu olarak, gariban bir babanın oğlu olarak doğdum, mühendis oldum. Şimdi ben de Allah nasip ederse, partim de onaylarsa Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Bigadiç Belediye Meclis üyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi üyeliği görevini sürdüren Çelebioğlu’nun bu sürpriz açıklaması mecliste alkışlarla karşılandı. Başta Meclis Başkanvekili AK Partili Ramazan Bahçavan olmak üzere tüm üyeler Çelebioğlu’na “hayırlı olsun” deyip, başarı diledi. (balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP