Yayınlanma Tarihi :

“İYİ NİYET KREDİMİZ BİTTİ”

“İYİ NİYET KREDİMİZ BİTTİ”

AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, CHP’li Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın vaadlerini ve sözünü tutmadığını iddia ederken,  “Her geçen gün CHP’li belediyelerde yaşanan işçi kıyımlarına, personele uygulanan mobinglere, verilen sözlerin tutulmayışına şahit oluyoruz. Seçmenin kararına saygımızdan verdiğimiz iyi niyet kredimiz bitti.  Unutmayın ki bu şehir hepimizin, sizi ‘benim ailem’ dediğiniz Balıkesir’e  adaletli davranmaya, işçinin hakkını korumaya davet ediyorum. ” diye konuştu.

Başkan Aydemir; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’a  sosyal medya hesaplarından bir video ile seslendi.  Aydemir şöyle konuştu:

“SAYIN BAŞKAN AKIN

HER PLATFORMDA BALIKESİR BENİM AİLEM VURGUSU YAPMIŞTINIZ.

AİLEM DEDİĞİNİZ BALIKESİR’DE HER GEÇEN GÜN HUZUR KAÇMAKTA.

YAPTIĞINIZ TASARRUFLARLA ÖVÜNÜRKEN, BALIKESİR’İN HAFIZASINI BİLMEYEN İTHAL DAİRE BAŞKANLARINA, HUZUR HAKKI KAPSAMINDA ÖDENEN EKSTRA ÜCRETLER VE LOJMAN DESTEĞİ ADI ALTINDA YAPILAN KIYAKLAR, GÜNDEMDEN HİÇ DÜŞMÜYOR.

GÖREVE GELİŞİNİZDEN BU YANA YAPILAN İŞÇİ KIYIMLARI İLE PERSONELE UYGULANAN MOBBİNGLERLE HAKKANİYETTEN UZAK ADALETSİZ BU YÖNETİM ANLAYIŞI, GÜNDEN GÜNE ŞEHRE SİRAYET EDİYOR.

HALA DAHA, BELEDİYEDE, İŞTEN ÇIKARILMA KORKUSUYLA, ŞU KADAR KİŞİLİK LİSTEDE BEN DE VAR MIYIM DİYE, STRES ALTINDA GÖREVİNİ YAPMAYA ÇALIŞAN PERSONELİ, SEÇİMDEN ÖNCE OLDUĞU GİBİ ŞİMDİ DE ÇIKIN VE RAHATLATIN.

BENİM AİLEM DEDİĞİNİZ BALIKESİR’E BUNU BORÇLUSUNUZ.”

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP