DOLAR31,1186% 0.25
EURO33,7826% 0.43
STERLIN39,4451% 0.18
FRANG35,3430% 0.3
ALTIN2.034,48% 0,09
BITCOIN1.606.113-1.27

“İSTİKLAL MADALYALI ŞEHİR OLMAYI HAK EDİYORUZ”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“İSTİKLAL MADALYALI ŞEHİR OLMAYI HAK EDİYORUZ”

Türk Ocakları Derneği Balıkesir Şube Başkanı Tahir Korucuoğulları ve yönetim kurulu üyelerinin İYİ Parti ziyaretinde bir kez daha Balıkesir’in İstiklal Madalyası isteği gündeme geldi. İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, bu isteği genel başkanları Meral Akşener’e bir kez daha ileteceklerini açıkladı. 

Türk Ocakları Derneği Balıkesir Şube Başkanı Tahir Korucuoğulları ve Yönetim Kurulu üyeleri İYİ Parti İl Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, ziyaretle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

“Sayın Korucuoğulları’nın ‘Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanıp Türkiye Cumhuriyeti’ne giden yolda çok fazla emeği ve katkısı olan Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir, İstiklal Madalyalı şehir olmayı hak etmektedir. “ açıklamalarını Genel Başkanımıza iletmek üzere söz verdik.”

“Türk Ocakları hiçbir siyasi partinin ön bahçesi veya arka bahçesi olamaz ve olmayacaktır. Türkler ’de biat kültürü yoktur. Türk Milleti’nin hür ve bağımsız yaşaması için biat kültüründen kurtulması şarttır. Milli Kimliğini var edemeyen milletler başka kültürlerin şikarı olurlar. Başkanımız Tahir Korucuoğulları ve kıymetli yönetimine, nazik ziyaretleri ve kitap hediyeleri için çok teşekkür ediyoruz.” (balikesir24saat.com)

YORUM YAP