Yayınlanma Tarihi :

İSTANBULLUOĞLU OKURLARIYLA BULUŞTU

İSTANBULLUOĞLU OKURLARIYLA BULUŞTU

Burhaniye Kitap Fuarı’nın ikinci günü de geride kalırken, yazarlarımızdan Behiç İstanbulluoğlu da okurları ile buluştu.

Burhaniyeli yazarlar standında son kitabı “Mat’ı imzalayan Behiç İstanbulluoğlu büyük ilgi gördü. Burhaniye’de bir çok aydın ve yazarla bir araya gelmenin, onlarla birlikte kitap imzalamanın onurunu yaşadığını söyleyen İstanbulluoğlu, Burhaniye Belediyesi’nin de ilk kez bir kitap fuarı düzenlemesine karşın çok başarılı bir organizasyona imza attığını vurguladı. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve CHP İl Başkanı Serkan Sarı da Behiç İstanbulluoğlu’nu ziyaret edip, kitabını imzalattı ve birlikte fotoğraf çektirdi.

balikesir24saat‘in yazar kadrosunda yer alan İstanbulluoğlu’nun, Osmanlıdan Günümüze Şehzade Savaşları, Ayaklanmalar ve Cumhuriyet Dönemi Darbeleri’ni konu alan Mat dışında “CHP’mi, AKP mi” ve “100 Gün-Kim kazandı, kim kaybetti” adlı iki kitabı daha bulunuyor.

FUARDA 3. GÜN

“Bin yıllık tarihten, bin yıllık kitaba” temasıyla gerçekleştirilen kitap fuarı, 04 Ağustos’a kadar sürecek. Fuarın üçüncü günü olan yarın Mustafa Balbay da söyleşi ve imza programlarıyla okurlarıyla buluşacak. Mustafa Balbay 19.30’da yazar Işık Öğütçü ile birlikte ‘Siyaset mi Edebiyat mı?’ isimli söyleşiye de katılacak.

Programın son gününde saat 20.00’da Kutap Fuarı’nın Onur Konuğu Ataol Behramoğlu’nun hayatının konu alındığı belgesel gösterimi ve gerçekleştirilecek. Ardından Behramoğlu ile söyleşi yapılacak. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP