Yayınlanma Tarihi :

İSTANBUL’DA BALIKESİR ZİRVESİ !

İSTANBUL’DA BALIKESİR ZİRVESİ !

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul’da Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Turhan Çömez, İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük, Ayvalık, Altıeylül, Bandırma, Erdek ve Sındırgı adayları ile biraraya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin İstanbul Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısında Balıkesir’in ilçelerinde ki bazı adaylarla da tanışıp, bir araya geldi.

Bu isimlerden biri de CHP’den aday gösterilmeyince istifa edip İYİ Parti Erdek Belediye Başkan adayı olan Özlem Sarı‘ydı. Erdek’te Anavatan Partisi, Ak Parti ve CHP’den belediye başkanlığı yapan Hüseyin Sarı ile daha önce Erdek adaylığı açıklanan, Özlem Sarı nedeniyle adaylıktan çekilen Arif Demir ile Erdek teşkilatından isimler de Özlem Sarı’yı yalnız bırakmadı.

İstanbul’daki Balıkesir Zirvesi’nde İYİ Parti İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük, Balıkesir Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turhan Çömez, Altıeylül adayı Hakan Afşin Arıcan, Ayvalık adayı Oğuz Cantürk, Bandırma adayı Dr. Orhan Can, Sındırgı adayı Çağlar Emrah Doğru da hazır bulundu. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP