İSMET İNÖNÜ ADINA YAKIŞTI

Yayınlanma Tarihi :
İSMET İNÖNÜ ADINA YAKIŞTI

Ayvalık Belediyesi, ilçenin  konumu itibariyle en önemli noktalarından birinde  olan ancak yapıldığı günden bu yana pek el değmeyen İsmet İnönü Kültür Merkezini kendi imkanları ve personeliyle  tepeden tırnağa yeniledi. 

Ayvalık İsmet İnönü Kültür Merkezi yepyeni ve modern yüzüyle hizmete açıldı.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kentin en önemli kültür sanat etkinliklerinin yanı sıra çok amaçlı salonunda düğün merasimlerine de ev sahipliği yapan İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen onarım  ve yenileme çalışmalarının tamamlandığını duyurdu.

Yapılan çalışmaların ardından çok amaçlı salonda konuk odaları, tuvaletler ve servis alanlarının modern görünüme kavuştuğunu belirten Başkan Mesut Ergin, “Klimalandırmasından ışıklandırmasına, boyama işlemlerinden yeni mobilyalarına kadar her şeyi A dan Z ye yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” dedi.

İsmet İnönü Kültür Merkezi’ndeki ilk etkinlik ise CHP Ayvalıkİlçe kongresi oldu. Kongreye gelenler merkezin yeni halini  çok beğendiklerini belirtirken, “Cumhuriyetimizin simge isimlerinden İsmet İnönü’ye de Cumhuriyet kenti Avalık’a da yakışan bir merkez olmuş” değerlendirmesinde bulundu.  (balikesir24saat.com)

YORUM YAP