Yayınlanma Tarihi :

İŞÇİLERDEN CHP’Lİ BALIBEK’E DESTEK SÖZÜ

İŞÇİLERDEN CHP’Lİ BALIBEK’E DESTEK SÖZÜ

Millet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı CHP’li  Esin Balıbek, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki emekçi kadınlardan sonra bu kez İşbir Sentetik Fabrikası’ndaki işçileri ziyaret edip, destek aldı.

TEKSİF Balıkesir Şube Başkanı ve Altıeylül Belediye Meclisi üyesi adayı Hüseyin Akyüz’ün organize ettiği çalışmada vardiya çıkışında işçilerle buluşan Balıbek, CHP’nin emeğe, emekçiye değer veren bir parti olduğunu anımsatırken, “Altıeylül Belediye başkan adayı olarak emekçilerin daha iyi yaşam koşullarına kavuşması için elimden gelen katkıyı sunmaya hazırım. Seçimde çocuklarımıza daha güzel bir gelecek sunmak için  emekçi kardeşlerimden destek istiyorum. Güzel ve coşkulu karşılamanız için de size ayrıca teşekkür ediyorum ” dedi.

İşçiler ise TEKSİF Şube Başkanı Hüseyin Akyüz’le birlikte Esin Balıbek’e destek sözü verdi. Emekçiler, “En büyük başkan bizim başkan”, “Başkan nerede biz oradayız” diye slogan attı.

Ziyarete  CHP Belediye Meclisi üyesi adayları Burhan Ağabeyoğlu, Ayhan Öztürk ve Suat Kuday ile partililer de katıldı. (balikesir24saat) 

 

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP