Yayınlanma Tarihi :

İNCE’DEN BALIKESİR’E TAM DESTEK

İNCE’DEN BALIKESİR’E TAM DESTEK

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Altıeylül ve Karesi belediye başkan adayları Esin Balıbek ve Levent Tellioğlu’na destek isterken, “Balıkesir’de bu sefer iddialı olduğumuzu görüyorum. Nisan’dan sonra inşallah belediyeye gelip sizleri kutlayacağım” dedi.

CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek’e destek vermek için Balıkesir’e geldi.
Değirmenboğazı’nda konvoyla karşılanan İnce, Bahçelievler’de Assuva Park’ın karşısında ki alanda çok sayıda partili ve vatandaşın katılıdğı mitingde Balıbek ile birlikte Karesi Beledile Başkan adayı Levent Tellioğlu’na destek istedi.
“Balıkesir’de bu sefer iddialı olduğumuzu görüyorum” diyen İnce, partideki tüm kırgınlık ve küskünlüklerin bir kenara bırakılmasını ve seçimi kazanmak için herkesin elbirliği ile çalışmasını istedi. Balıbek ve Teliloğlu’nu yanına alan İnce, “Nisan ayından sonra inşallah belediyeye sizi kutlamaya geleceğim” dedi.

1982’DEN 2019’A
Balıkesir NEF mezunu ve Balıkesir damadı olan İnce şunları söyledi:
“Ben 1982’nin Kasım ayında Balıkesir’e okumaya geldim. Esin’in babası rahmetli Ekrem Balıbek, SODEP’in il sekreteriydi. Okumaya gelen bir genç 37 yıl önce SODEP’in gençlik kollarına gidiyor. O zaman partinin il sekreteri ağabeyimizin kızı yıllar sonra belediye başkan adayı oluyor. Kısmette o varmış. Aslında Balıkesir’e; gerek Altıeylül’e gerek Karesi’ye daha çok zaman ayıracaktım ancak bir rahatsızlık geçirdim. Serumla Balıkesir’e gelebildim”

“BİR OY İÇİN GEREKİRSE 100 KM YAPIN”
“31 Mart akşamına kadar kırgınlık, küskünlük yok. Bu partide kırgın olacak birisi varsa o da benim ama asla böyle bir şey yapmam. Seçim gününe kadar bir çok il ve ilçeye gidip, adaylarımıza destek vereceğim. 7/24. Akşam saat 22.00’de mitinglerim var. Bir oy için gerekirse 100 km yol gideceksiniz. O gün hastalanmak yok. Unutmayın bir nal bir atı kurtarır , bir at bir yiğiti, bir yiğit memleketi kurtarır. Nisan’dan sonra inşallah belediyeye gelip sizleri kutlayacağım. Önce Karesi’ye sonra Altıeylül’e uğrayacağım. Levent ve Esin kardeşlerimi size, sizi de Allaha emanet ediyorum”
CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, CHP’nin bir önceki milletvekilleri Mehmet Tüm ile Namık Havutça, CHP İl Başkanı Serkan Sarı, İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın da mitinge katıldı . Coşkun YAMAN(balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP