Yayınlanma Tarihi :

İMAMOĞLU İÇİN KAMPANYA

İMAMOĞLU İÇİN KAMPANYA

CHP, Ekrem İmamoğlu’nun başkan seçildiği ve YSK tarafından yenilenmesine karar verilen İstanbul seçimlerinde yeni kampanya döneminde kullanılmak üzere ” ‘Desteğinizle her şey çok güzel olacak’ sloganıyla bağış kampanyası başlattı. CHP Balıkesir İl Başkanlığı da kampanyayı duyurup, destek istedi.

CHP kampanyada vatandaşları en az 20’şer lira bağış yapmaya çağırdı. Dileyen vatandaşlar kişi başına 54 bin 566 liraya kadar bağışta bulunabilecekler. Bağış yaparken alıcı hanesine “Cumhuriyet Halk Partisi” açıklama kısmına da “Bağış” yazılması gerekiyor. Bağış yapılırken mutlaka bağışcının kendi TC numarasını da belirtmesi gerekiyor. Aksi takdirde paranın İmamoğlu yerine Hazine’ye aktarılacağı bildirildi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu kampanya ile ilgili şu bilgiyi verdi:
“Hem yurt içinde hem yurt dışında bulunan seçmenlerimiz Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank’ın ilgili şubelerine ve belirttiğimiz hesap numaralarına başvurarak bize güç vermek, Ekrem İmamoğlu’na güç vermek için İstanbul kampanyamıza para yatırabilecekler. Biz kendilerinden sadece 20 lira istiyoruz. Aslında siyasi partilere bağış üst sınırı 54 bin 566 lira ama biz 20 lira istiyoruz. Bu bizim için yeterli olacaktır. Bu, seçimi tekrar kazanmamız için, her şeyin tekrar çok daha güzel olması için yeterli bir sebep olacaktır. Bu verdiğimiz hesap numaralarımız dışında başka kampanyamız yok. Bazı uyanıklar bu arada ‘Ekrem İmamoğlu kampanyası’, ‘CHP kampanyası’ adı altında para toplamaya çalışıyorlarmış, kimse onlara kanmasın. Hesap numaralarımız dışında hiçbir yere para yatırılmamasını rica ediyoruz”(balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP