Yayınlanma Tarihi :

“HEYECANIMIZ YÜKSEK, UMUDUMUZ VAR”

“HEYECANIMIZ YÜKSEK, UMUDUMUZ VAR”

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, hafta sonu Nevşehir’de gerçekleştirilen il başkanları toplantısında; Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Balıkesir Halkçı Belediyeler Platformu ile ilgili hazırladığı çalışma raporunu sundu. En iyi belediyecilik hizmetini vermek için çalıştıklarını, yeni projeler ve yeni kaynaklar üzerinde durduklarını anlatan Sarı, “ Çok  güzel bir Balıkesir ve çok  güzel bir Türkiye mümkün bunu başaracağız” dedi.

Serkan Sarı Kılıçdaroğlu ile görüşmesi hakkında şu bilgileri verdi:

“Balıkesir Halkçı Belediyeler Platformunu, Balıkesir’deki CHP’li belediyelerin halka daha etkin ve verimli yerel hizmetlerin sunulması amacıyla, halkçı belediyecilik alanında ortak bir görüş ve vizyon oluşturarak, ortak projeler yapması ve yürütmesi için, belediyelerin kendi aralarında bilgi ve deneyim paylaşımı ve daha da önemlisi halkçı belediyeler arasında dayanışma sağlanmak amacı ile; Balıkesir’deki 8 Cumhuriyet Halk Partili ilçe belediyesi, belediye başkanları ve 20 ilçe meclis üyelerimizin içinde bulunduğu bir sivil toplum platformu olarak kurduğumuzu,  bu platformun yaptığı çalışmalar ile şehrimize çok güzel katkılar sunacağımıza inandığımızı belittim.

Bu çalışmayla belediye başkanlarımızın,  meclis üyelerimizin çok daha etkin ve verimli projeler üretmesini sağlayacağımızı, platformumuzun üçüncü toplantısını çalıştay şeklinde gerçekleştirdiğimizi vurguladım. Çalıştayımızda konusunun uzmanı eğitimcilerden ve başarılı belediyecilik uygulamalarını hayata geçirmiş belediye başkanlarımızın deneyimlerinden yararlanarak şehrimize en iyi hizmeti verebilmek için Balıkesir’de kurduğumuz bu platform ile belediyecilik uygulamalarında uyumlu bir çalışma ortamı yaratmayı hedeflediğimizi belirttim.

BALIKESİR’DE HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLSUN İSTİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi olarak şehrimize en iyi hizmeti verebilme sevdası ile çıktığımız yolda, en iyi belediyecilik hizmetini verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Balıkesir’de belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimizle;  planlı , bilgiye ve tecrübeye dayalı, daha güzel, çağdaş, insana, çevreye, doğaya, canlıya duyarlı, üreten ve kalkınan güçlü bir ekonomiye sahip  kent hayalimizi hayata geçireceğiz. Balıkesir’de her şey çok güzel olsun istiyoruz. Kuvayi Milliye şehrine yakışır bir şekilde her türlü imkansızlıklara rağmen bu mücadeleyi dayanışarak hep birlikte başaracağız.

Köylümüzün, çiftçimizin ve emekçimizin üretimini en iyi şekilde değerlenmesi için ilçelerimizde uygulayacağımız projelerimiz üzerinde çalışıyoruz. Yerli ve yabancı finansman  desteklerinden  yararlanarak yeni kaynaklar yaratmak istiyoruz.  Çalışmalarımız sadece seçim dönemlerinde değil yaşamın bir parçası olarak devam edecek. Hepimiz bilgi ve birikimlerimizi geleceğimiz için kullanmalı, halkımıza ve geleceğimize faydalı olabilecek çalışmalara katkı sunmalıyız. Bunun için heyecanımız yüksek, umudumuz var. Bu istek ve enerji ile her şeyin çok güzel olacağını biliyoruz, bunun için çalışıyoruz. Çok  güzel bir Balıkesir ve çok  güzel bir Türkiye mümkün bunu başaracağız.   Bu duygu, düşüncelerimizi ve hedeflerimizi genel başkanımız ile  paylaştık” (balikesir24saat)                                                                                  

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP