“HEY GİDİ GÜNLER”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“HEY GİDİ GÜNLER”

Altıeylül Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Süheyl & Behzat Uygur kardeşleri ‘Hey Gidi Günler’ adlı tiyatro oyunu ile sanatseverlerle buluşturdu. Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, Altıeylül’de sahneledikleri “Hey Gidi Günler” oyunuyla izleyenleri kahkahaya boğdu.

HASAN CAN KÜLTÜR MERKEZİ DOLDU TAŞTI

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin “Hey Gidi Günler” adlı şarkılı interaktif komedi oyunu Hasan Can Kültür Merkezi’nde sahnelendi. 500 kişilik salonu tıklım tıklım dolduran seyirciler çok keyifli iki akşam yaşadı. Tiyatrolar, konserler ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Hasan Can Kültür Merkezi’ne gelen vatandaşlar düzenlenen organizasyondan dolayı Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya teşekkür ettiler.

Belediyeler için kültür ve sanat faaliyetlerinin de bir ihtiyaç olduğunu söyleyen Başkan Avcı,  “Bizler Altıeylül’ümüz için durmadan yorulmadan gayret gösteriyor, bunun yanında Altıeylül’ümüzü bir kültür-sanat kenti haline getirmek için de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hafta sonu da rahmetli büyük usta Nejat Uygur’un kıymetli oğulları Süheyl-Behzat Uygur kardeşleri ‘Hey Gidi Günler’ adlı oyunlarıyla Altıeylül’ümüzde misafir ettik. Oyun çok keyifliydi. Büyük ustanın çocukları da aynı şekilde babalarının izinden gidiyorlar. Kendilerine gösterdikleri başarılı sahne performansları için çok teşekkür ediyorum. Kültür-sanat faaliyetlerimizi böyle etkinliklerle sürdürmeye devam edeceğiz. Bu salonda böyle güzel etkinliklerde vatandaşlarımızla bir araya gelmekten her zaman mutluluk duyuyoruz.” diye konuştu. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP