Yayınlanma Tarihi :

HESAPLAŞMA SEÇİMDEN SONRA!

HESAPLAŞMA SEÇİMDEN SONRA!
Bandırma’nın CHP’li Belediye Başkanı Dursun Mirza, Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun’un  proje tanıtım toplantısında konuşurken, “Tolga Tosun hizmeti daha da yukarılara çıkaracaktır. Buna inanıyoruz. Her türlü desteğe de  hazırım. Tolga Tosun üzerinden benimle hesaplaşmak isteyenlerle de seçimden sonra hesaplaşacağız.” dedi.
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Millet İttifakı adayı CHP’li Tolga Tosun’a her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtirken, çarpıcı açıklamalar yaptı.
CHP Genel Merkezi tarafından yeniden aday gösterilmeyen Mirza şöyle konuştu:
“Son dönemde ne yaşanmış olursa olsun ülkemizin, Bandırma’nın geleceğine bakmamız lazım. Gün birlik günü ben de dayanışma için buradayım. Bandırma birikimi olan bir kent. Bu kent özgürlük kenti olmuşsa bunda geçmişte mücadele verenlerin büyük emeği var. Yakın süreçte ne yaşanırsa yaşansın CHP bizim partimiz. Bu partiden gitmek ya da bölmek gibi bir düşüncem olmadı. Ne olursa olsun Tolga Tosun bizim adayımız, Bandırma’nın adayı. O’nun yanında olmaya devam edeceğiz. Millet İttifakı adayı İsmail Ok bizim adayımız, ittifak bizim ittifakımız, Tosun ve İsmail Ok bizim adayımız. Tolga Tosun da hizmeti daha da yukarılara çıkaracaktır. Buna inanıyoruz, kendisine her türlü desteğe hazırım. Tolga Tosun, üzerinden benimle hesaplaşmak isteyenlerle de seçimden sonra hesaplaşacağız” (balikesir24saat) 
Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP