DOLAR31,1400% 0.12
EURO33,8443% 0.13
STERLIN39,5643% 0.18
FRANG35,4349% 0.25
ALTIN2.038,18% 0,30
BITCOIN1.754.6018.493

“HER TÜRLÜ KANUNSUZ ENGELLEMEYE RAĞMEN KAZANDIK”

Yayınlanma Tarihi :
“HER TÜRLÜ KANUNSUZ ENGELLEMEYE RAĞMEN KAZANDIK”

Erdek’te yapılan seçimi beklendiği gibi Millet İttifakı’nın adayı CHP’li Burhan Karışık kazandı. Seçim öncesi salona alınmayan CHP’li yetkililer seçim sonrası verdikleri mesajlarda her türlü engellemeye rağmen kazandıklarını, meclis üyelerinin Erdek halkının iradesine bir kez daha sahip çıktığını vurguladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, ” CHP Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun, İl Başkanımız Serkan Sarı, Milletvekilimiz Ensar Aytekin ve Belediye Başkanlarımız ile Erdek’te yapılan Belediye Başkanlığı seçimi için toplanan Belediye Meclisi toplantısında her türlü kanunsuz engellemeye rağmen, Meclis üyelerimizin oylarıyla başkan seçilen adayımız Burhan Karışık’ a yeni görevinde başarılar diliyorum. Millet İttifakı ve halkımızın iradesinin bir kez daha vücut bulduğu bu seçimin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” mesajını paylaştı.

“MECLİS ERDEK HALKININ İRADESİNE SAHİP ÇIKTI”

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, “Sonuç Erdek Belediye Meclisi, Erdek halkının iradesine bir kez daha sahip çıkmıştır. Sonuç hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MUTLULUĞUN RESMİ

CHP İl başkanı Serkan Sarı, ” Mutluluğun resmi” diye Başkanlık makamından bir fotoğraf paylaşırken, “Demokrasi kazandı, Erdek halkının iradesi kazandı” mesajını verdi. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP