Yayınlanma Tarihi :

“HEP BERABER İYİ OLACAĞIZ”

“HEP BERABER İYİ OLACAĞIZ”

İki gündür Balıkesir’de olan ve çeşitli temaslarda bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı  Koray  Aydın,  bugün  CHP İl Başkanı Serkan Sarı, İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok, Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek, Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu ile birlikte çarşı turu yaptı, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Daha önce Bayındırlık ve İskan Bakanlığı da yapan Koray, Balıkesir’deki temaslarında büyük ilgi gördü. Tecrübeli siyasetçi, 31 Mart’taki belediye başkan adayları İsmail Ok, Esin Balıbek ve Levent Tellioğlu’na destek istedi.

Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek de ziyaretlerde kadın aday olarak öne çıkan isim oldu. Esnafa karanfil dağıtan Balıbek, “Esnafımızın ve halkımızın ilgisi ve desteği giderek artıyor. Hep beraber iyi olacağız.  31 Mart’ta zafer bizim olacak” dedi.

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok ise , “Koray Aydın bey ile çarşı esnafımıza yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımız bizi sevgiyle bağrına bastı. Bir kez daha gördük ki sevgi ve samimiyet hep kazanıyor. Bizi umutla, coşkuyla karşılayan hemşehrilerimize çok teşekkür ederim. Hiç kuşkunuz olmasın 31 Mart akşamı saygıyla, sevgiyle kazanan biz olacağız” mesajını verdi. (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP