DOLAR 32,3008 % -0.03
EURO 35,0677 % 0.35
STERLIN 41,5301 % 0.23
FRANG 36,0418 % -0.26
ALTIN 2.398,40 % -0,69
BITCOIN 67.796,00 0.001
HEM İŞ HEM SANAT ÜRETİYORLAR

Balıkesir’in köklü kuruluşlarından İşbir Sentetik, şehrin ekonomisine kattığı değerlerin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor

Beş ay önce kurulan İşbir Sentetik Tiyatro Grubu, 31 Temmuz’da Balıkesir Sanat Merkezi’nde ailelere yönelik ilk gösteriminin ardından bu kez Avlu’da Ertuğrul salonunda gerçekleştirilen galada tiyatroseverlerle buluştu.

İşbir Sentetik İnsan Kaynakları departmanı tarafından hayata geçirilen, Balıkesir Sanat Yönetmeni Onur Ayan tarafından sahneye konan ve içinde sadece İşbir Sentetik çalışanlarının yer aldığı “Allak Bullak Doğaçlama Komedi” izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

İşbir Sentetik İnsan Kaynakları Direktörü Altuğ Ekinil, İşbir Sentetik ve İnter Tekstil ailesi olarak çok büyük bir kalabalıkla burada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirirken, “Yoğun iş temposunda çalışanlarımız ve aileleri ile bir araya gelmek beraber keyifli vakit hepimizin tek amacı … Ayrıca bugün aramızda bulunan Balıkesir basınının güzide temsilcileri vefinans kuruluşlarının yönetici ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim” dedi

Gecenin sonunda İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe ve Genel Müdür Vekili Gürsel Ötegengil İzmir’de çıkan yangının ardından bölgenin tekrar ağaçlandırılması için TEMA Vakfı tarafından başlatılan kampanyaya ekibin her bir üyesi için kişi başı 10 adet fidan bağışlanacağı açıkladı. Bu karar salondan büyük alkış aldı. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP