DOLAR31,1468% 0.13
EURO33,8331% 0.06
STERLIN39,5150% 0.06
FRANG35,4025% 0.15
ALTIN2.038,89% 0,34
BITCOIN1.768.4839.843

HAYAT BAYRAM OLSA

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
HAYAT BAYRAM OLSA

Altıeylül’de Ramazan davulcuları ile başlayan bayram  kutlamaları bu kez mehter takımı ve müzisyenler eşliğinde devam etti.

Altıeylül Belediyesi tarafından devam ettirilen Ramazan Bayramı kutlamaları, vatandaşlar ve özellikle de çocuklar tarafından büyük ilgi gördü. Mehter takımına balkonlarından eşlik eden vatandaşlar müzisyenlerin şarkılarına da eşlik ettiler. Balkonlarından müzisyenlere istek parça göndermeyi de ihmal etmeyen vatandaşlar, “Hayat Bayram Olsa” şarkısını defalarca isteyerek yüksek sesle eşlik edip bayram coşkusunu yaşadılar. Çocuklar da mehter takımı ve müzisyenlerin geçişi sırasında onları büyük bir heyecan ve mutlulukla izledi.

BAŞKAN AVCI “ÇOCUKLARIMIZIN ANILARINDA GÜZEL BİR YER ETTİK”

Altıeylül’de önce Ramazan davulcuları, ardından mehter takımı ve müzisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilen kutlamalar , herkesin eski ve sağlıklı günlere olan özlemini bir kere daha gösterdi. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı da bu etkinliklere katılarak vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Avcı “Bu süreçte özellikle çocukların hatıralarında güzel anılar bırakarak Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı ruhunu diri tutmak istedik. Şarkılar eşliğinde vatandaşlarımızın kapısına kadar geldik. Bu sayede de çocuklarımızın anılarında güzel bir yer ettik. Çocuklarımızın gözlerindeki mutluluğu görmek inanın her şeye değer. Ramazan Bayramı’nı bayram ruhu ile vatandaşlarımıza ve özellikle de çocuklarımıza yaşatabildiysek ne mutlu bizlere.” dedi.(balikesir24saat)

YORUM YAP