Yayınlanma Tarihi :

“HAVRAN’DA DEĞİŞİM ŞART”

“HAVRAN’DA DEĞİŞİM ŞART”

Havran’da Millet İttifakı’nın Belediye Başkan adayı adayı CHP’li Bedri Şahin seçim çalışmalarını her geçen gün arttırarak sürdürüyor.
Balıkesir’de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katıldığı tanıtım toplantısında CHP’li ve İYİ Partili belediye meclisi üyeleri ile hazır bulunan Şahin, dönüşte seçim çalışmalarını Eseler, Karaoğlanlar, Tepeoba, Taşarası, Çakmak köyleri ile sürdürdü.
İlkeli siyaset ile tüm Havran’ın oyuna talip olduğunu söyleyen Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Bedri Şahin, ” Kırsal mahallelerde yaşayan halkımız da  artık ilkesiz siyasetçilere oy vermeyeceğini söylüyor. Köylümüz ekonomik krizden çok kötü etkilendi. Bölgede hayvancılık yok olma noktasına geldi. 31 Mart’la birlikte üretici için yeni ve bereketli bir dönemin de başlamasını istiyoruz”dedi.


Toplantıda söz alan CHP’nin kontenjan adayı Mustafa Sıtkı Yüksel ise artık Havran’da da değişimin şart olduğunu belirtirken, “Hemşehrilerimizden  iktidara ve koltuk peşinde koşanlara bir ders vermesini istiyoruz” dedi.
Köy kahvelerinde bilgilendirme toplantıları yapan  Şahin ve ekibi projelerini  anlattı. Halkın ekonomik olarak çok zor durumda olduğunu belirten Şahin,  hükümetin yanlış politikalar yüzünden hem üreticiyi hem de tüketiciyi çok zor durumda bıraktığını söyledi.
Halkın yalanlara inanacak durumda olmadığını vurgulayan Şahin, yaklaşık 10 gün bir siyasi partinin yapmış olduğu anketten de birinci çıktıklarını bunu 31 Mart’ta gerçeğe dönüştürmek için daha çok çalışacaklarını bildirdi. Memet KOŞAR (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP