Yayınlanma Tarihi :

HAVRAN’DA BEDRİ HOCA FARKI

HAVRAN’DA BEDRİ HOCA FARKI

Millet İttifakı, AK Parti’nin güçlü olduğu Havran’da CHP’li Bedri Şahin ile birlikte iddialı hale geldi. Şahin, 31 Mart’ta seçimi kazanacaklarını söyledi.

Havran’da Cumhur İttifakı’nın adayı AK Partili Emin Ersoy, Demokrat Parti adayı Levent Gökalp’in yer aldığı üçlü bir yarış yaşandığını belirten CHP’li Şahin, ” Demokrat Parti’nin özellikle AK Partili küskünlerden oy alacağını düşünüyorum. Bu da bizim önümüzü açacak ” dedi.
32 yıllık öğretmen olduğunu ve bugüne dek yüzlerce öğrenci yetiştirdiğini belirten Şahin, “Havranlılar beni biliyor, tanıyor. Bu nedenle CHP’li ve İYİ Partililer kadar diğer partilere gönül vermiş vatandaşlarımızdan da oy alacağımı düşünüyorum. Mahalle mahalle, kapı kapı dolaşıyoruz. Halkımızın ilgisi ve desteği bizi umutlandırıyor. Havran’a baharı getirmeye kararlıyız” dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katıldığı Balıkesir’deki ortak mitingin de kendisini umutlandırdığını belirten Şahin, “Balıkesir Büyükşehir’de İsmail Ok’un kazanacağına, bizim oylarımızı da olumlu yönde etkileyeceğine inanıyorum” diye konuştu.

CHP İL YÖNETİMİ HAVRAN’A ÖZEL ÖNEM VERİYOR

CHP İl Başkanı Serkan Sarı da sık sık Havran’a giderek, Şahin’e destek veriyor. Son olarak Kocaseyit’teki seçim çalışmasına katılan Sarı, ” Kocaseyit bizim gururunuzdur, her zaman yanlarında olduk ve olmayacak devam edeceğiz. Biz sorunları çözmeye dertlere derman olmaya geliyoruz” dedi.

Havran Belediye Başkan adayı Bedri Şahin de Kocaseyit’in parke taşı, içme suyu, Mezarlık yolu, taş kırma tesislerinin yol açtığı çevre kirliliği, kanalizasyon vb.sorunları en kısa zamanda çözeceklerini söyledi. Memet KOŞAR (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP