Yayınlanma Tarihi :

HAVRAN CHP’DE SAVAŞ BAŞKAN

HAVRAN CHP’DE SAVAŞ BAŞKAN

CHP Havran İlçe Başkanlığı’na tek liste ile gidilen seçim sonrası Naci Savaş seçildi. Kongrede 12 kişilik yönetim kurulu ile 8 kişilik il kongre delegasyonu da belirlendi.

CHP Havran İlçe Başkanlığı’nın olağan genel kurulu bugün gerçekleştirildi.
Gazeteci-Yazar Cemil Yavuz’un divan başkanlığını üstlendiği kongreye CHP Balıkesir milletvekilleri Ensar Aytekin ve Fikret Şahin, İl Başkanı Serkan Sarı, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Burhaniye Belediye Başkanı Ali kemal Deveciler, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, 25 ve 26. dönem milletvekili Mehmet Tüm, il başkan adayları Ender Biçki, Ömür Boyuer  ve Hilmi Okur, KA.DER Yönetim Kurulu üyesi Seval Bozkurt, il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. İlçe Başkanı Mehmet Ali Yüksel’in  aday olmadığı kongrede bir önceki başkan Naci Savaş başkanlığında tek liste çıktı.
Savaş başkanlığındaki 12 kişilik yönetim kurulunda Cemalettin Alpsu, Nihal Baytop, Şevket Dağlı, Muhterem Dönmez, İsmail Dündar, Asım Erden, Mert Gündoğan, Rifat Kara Necmiye Oğuz, Ali Selamet, Bedri Şahin ve Şenol Davut görev aldı.
8 kişilik il kongre delegasyonu ise Şevket Dağlı, İsmail Dündar, Asım Erden, Mehmet Sakar, Naci Savaş, ali Selamet, Bedri Şahin ve Şenol Davut’tan oluştu. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP