Yayınlanma Tarihi :

HASAN CAN KÜLTÜR MERKEZİ YENİLENDİ !

HASAN CAN KÜLTÜR MERKEZİ YENİLENDİ !

Altıeylül Belediyesi’nin Balıkesir’e kazandırdığı Hasan Can Kültür Merkezi’nde tadilat ve yenileme çalışmaları tamamlandı.

Daha önce toplamda 470 kişiyi aynı anda misafir edebilen Hasan Can Kültür Merkezi gerçekleştirilen bakım, onarım ve sahne genişletme çalışmalarıyla birlikte toplamda 520 kişi aynı anda misafir edebilecek kapasiteye ulaştı.

Hasan Can Kültür Merkezi’nin Altıeylül’de kültür-sanat faaliyetlerinin merkezi haline geldiğini söyleyen Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı “Altıeylül’ümüze kazandırdığımız kıymetli projelerden biri olan Hasan Can Kültür Merkezi’miz açılışını gerçekleştirdiğimiz günden bu yana birbirinden kıymetli organizasyonlara ev sahipliği yaparak büyük bir ihtiyaca cevap vermiş oldu. Bu yıl 2’ncisini düzenleyeceğimiz Altıeylül Kitap Fuarı’nda misafirimiz olacak olan değerli yazarlar ve konukları da ağırlayacak olan Hasan Can Kültür Merkezi’miz, artırılmış kapasitesi ve genişletilmiş sahnesiyle birlikte nice değerli organizasyonlara ev sahipliği yapmaya; vatandaşlarımıza hizmet etmeye hazır” dedi.

Anımsanacağı gibi Hasan Can Kültür Merkezi 10 Ağustos 2021’de hizmete açılmıştı. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP