DOLAR 32,3008 % -0.03
EURO 35,0677 % 0.35
STERLIN 41,5301 % 0.23
FRANG 36,0418 % -0.26
ALTIN 2.398,40 % -0,69
BITCOIN 67.796,00 0.001
Yayınlanma Tarihi :

HALKÇI BAŞKANLARDAN ADİL HİZMET SÖZÜ

HALKÇI BAŞKANLARDAN ADİL HİZMET SÖZÜ

CHP Balıkesir İl Başkanlığı belediye başkanları ile koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanlığı binasındaki toplantıya il genelindeki CHP’li 8 belediye başkanı katıldı.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, “Balıkesir’de bugüne kadar yapılanların ve önümüzdeki dönemde yapılması planlanan projelerin değerlendirildiği çok verimli bir toplantı oldu. Parti disiplini içerisinde uyumlu bir şekilde, hiçbir ayrım yapmadan halkımıza adil olarak hizmet edeceğiz. Belediyelerimiz arasında dayanışma ile sağlıklı, çevreye duyarlı bir kentleşmeye, kalkınan ve gelişen bir şehir yaratma hedeflerimizi konuştuk. Balıkesir’in çok güzel olmasını istiyoruz. Bunun için ilçelerimizde çok çalışmamız gerekiyor. Belediye Başkanlarımız ilçelerimizin sorunlarına yerinde etkin çözümler üretiyor. Kentimizi ortak akıl ile yönetmek istiyoruz. Demokrasiyi çalışmalarımızın her alanında hayata geçiriyoruz” dedi.

HUZURLU KENTLERDE YAŞAMAK İÇİN HALKÇI BELEDİYECİLİK

Sarı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Belediye Başkanlarımıza verdiği yerel yönetimlerde 7 temel ilke doğrultusunda, dürüst ve şeffaf bir şekilde hesap verebilir bir yönetim anlayışı ile hizmet üreteceğiz. Aklı ve bilimi kendimize yol haritası olarak alacağız. Yoksulluğu yenmek, işsizlik sorunu ile mücadele etmek öncelikli sorumluluğumuz olacak. Bunun için yerelde iş çevreleri ve yatırımcılar ile iş birliği yaparak istihdam olanaklarını geliştireceğiz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla bakmalarını sağlayacağız. Katma değeri yüksek istihdam yaratan yenilikçi sürdürülebilir yerel projelerin hayata geçmesi için çalışacağız. Yandaşa rant düzenine karşı, halkımıza hizmet anlayışı ile hizmet üreteceğiz. Sokaklarında insanların mutlu ve huzurlu yaşadığı ilçelerimizi inşa etmek istiyoruz. Kültürel ve sosyal alanlarda halkımızın ihtiyaçlarına ve talepleri için çalışacağız. Bu anlayış ile Balıkesir’de Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz ve İlçe Başkanlarımız ile halkımızın dertlerine derman olmak için hiç durmadan ve yorulmadan çalışıyoruz. Daha yapacak çok işimiz var”
Toplantıya Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Manyas Belediye Başkanı Tarcan Barçın, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam katıldı. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP