DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.621.9941.192

BUYRUN HALİL İBRAHİM SOFRASINA

Yayınlanma Tarihi :
BUYRUN HALİL İBRAHİM SOFRASINA

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 27 Nisan Perşembe günü Balıkesir’de gerçekleştireceği mitinge tüm vatandaşları davet etti. Aytekin, mitinge Kılıçdaroğlu ile birlikte Cumhurbaşkanı yardımcısı adayları  Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Ali Babacan’ın da katılacağını bildirdi.

KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE YAVAŞ, İMAMOĞLU VE BABACAN DA GELİYOR 

Açıklamasında, tüm Türkiye’nin tarihi bir seçime gittiğini, yaşanan ekonomik krizin artık vatandaşın dayanma gücünü bitirdiğini vurgulayan  Aytekin “27 Nisan’da Balıkesir Kuvayı Milliye Meydanında Genel Başkanımız ve Millet İttifakımızın Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacağız. 13.Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı yardımcısı adayları  Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Ali Babacan ile birlikte Balıkesirli hemşehrilerimizle buluşacak. Tüm Balıkesirli hemşehrilerimizi bu büyük coşkuya ortak olmaya, tarihi ana tanıklık etmeye çağırıyoruz. Bu davet bizim” dedi.

“BİZİM İÇİN ÖNCELİK VATANDAŞTA”

“Biz bu kampanya döneminde vatandaşın sorunlarını konuşuyoruz. Mutfaktaki yangını, işsiz bırakılan gençleri konuşuyoruz. Bayram ziyaretine giderken o çok da önemsenmeyen ailelerin dertlerini ilk sıraya alıyoruz. Bir balya samana 120 lira veren üreticiyi, maaşının yarısını markete verenleri, ev kirası ödeyecek gücü kalmayanları, torunlarından kaçan dedeleri, nineleri konuşuyoruz.” diyen Aytekin sözlerini şöyle sürdürdü:

“Onların sorunlarını dert ediniyoruz. Balıkesir’i karış karış geziyoruz. Ve gördüğümüz ilgi sevgiye dönüşüyor. 20 yıllık iktidara ‘yeter artık’ diyenler artık sandığı bekliyor. Bizim derdimiz işte yönettikleri bu yoksulluk düzenini ortadan kaldırmak. Ve bunu hep birlikte yapmak istiyoruz. Başaracağız.”

“BU DAVET BİR HALİL İBRAHİM SOFRASI DAVETİ”

“Bu başarıya giden yolun mimarı Genel başkanımız ve 13.Cumhurbaşkanı adayımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu şehrimize gelecek. 27 Nisan Perşembe günü Kuvayı Milliye meydanından tüm Türkiye’ye Balıkesir’in sesini duyuracak. Bu davet, ötekisi olmayan bir davet. Bu davet bir Halil İbrahim Sofrası daveti. O yüzden bu davet hepimizin davetidir. Miting de hepimizin mitingidir.” (balikesir24saat.com)

YORUM YAP