GRUP KEHRİBAR’DAN “KIYI SESLERİ”

Yayınlanma Tarihi :
GRUP KEHRİBAR’DAN “KIYI SESLERİ”

Grup Kehribar,  Kuvayi Milliye Müzesi, Fotoğraf Müzesi ve Taksiyarhis Anıt Müzesinin ardından bu kez Cunda Bekir Coşkun Kültür Merkezi’nde konser verdi. 

Grup Kehribar’ın tarihi mekanlardaki dinletilerine, Cunda Bekir Coşkun Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen “Kıyı Sesleri” dinletisiyle bir yenisi ekledi.

Balıkesir Kent Konseyi ve Büyükşehir Orkestrasının katkılarıyla gerçekleştirilen dinletiye Ayvalık ve Cunda halkı ile çevre ilçelerden müzikseverler büyük ilgi gösterdi.

Anımsanacağı gibi kısa bir süre önce kurulmasına karşın Balıkesir’de müziğe farklı bir ses getiren Grup Kehribar daha önce de Balıkesir’de Kuvayi Milliye Müzesi bahçesi ve Fotoğraf Müzesi ile Ayvalık’ta Taksiyarhis Anıt Müzesinde konserler vermişti.

Evrim Tan (Solist), Hakan Altıntaş (Ney) , Enes İçer (Klasik Kemençe), Ahmet Ziya Pürnek (Ud), Metin Durkutlu (Gitar) ve Anıl Yıldırım (Kanun)’dan oluşan Grup Kehribar , Eylül ayı içerisinde albüm çalışmaları ile tüm dijital platformlarda kendi besteleriyle dinleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. (balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP