DOLAR 32,2330 % 0.14
EURO 34,9953 % -0.01
STERLIN 41,1229 % -0.12
FRANG 35,6904 % 0.14
ALTIN 2.428,22 % 0,14
BITCOIN 68.417,99 1.201
Yayınlanma Tarihi :

GÖNEN ÇAYI TEMİZ AKSIN, DENİZ TEMİZ KALSIN

GÖNEN ÇAYI TEMİZ AKSIN, DENİZ TEMİZ KALSIN

Bandırma BİLSEM’in düzenlediği “Denizden karaya bilim” projesine katkı sunan Balıkesir TEMA İl Temsilciliği Gönen Çayı için başlatılan imza kampanyasına da destek verdi.

Balıkesir TEMA İl Temsilciliği , Bandırma BİLSEM’in düzenlediği “Denizden karaya bilim” projesine katkı sundu. Erdek Yaman Otel’de 2-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinliğe Karesi ve Gönen TEMA da katıldı.

Etkinlikte TEMA Vakfı İl Temsilcisi Metin Kuter ve yönetim kurulu üyesi Mehtap Nur İndibi  “Toprak kirliliği ve su kirliliğinin nedenleri, boyutları ve ne yapmalıyız ” konulu sunumlarını yaptı.
Gönen TEMA  İlçe Temsilciliği de toplantıda bir sunum yaparak.   Gönen çayının ve Manyas gölünün kirliliğini gözler önüne serdi.   

SAHİLDE TEMİZLİK YAPTILAR
TEMA yöneticileri, proje katılımcıları ile birlikte sahilde çöp toplama etkinliğinde de yer aldı. TEMA İL Temsilcisi Metin Kuter, “Etkinlikte öğrencilerin ilgileri ve katılımları çok hoştu. Öğrencilerimizi gönülden kutluyoruz. Rehber öğretmenler Melek hanımı, Funda hanımı ve diğer öğretmenleri emeklerinden dolayı kutluyoruz. Bizlere gösterdikleri yakın ilgiden dolayı da teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

GÖNEN TEMA’YA ZİYARET
Balıkesir TEMA İl Temsilcisi Metin Kuter, yönetim kurulu üyeleri Nesrin Targıt Altınel ve Mehtap Nur İndibi ile Gönen TEMA’yi ziyaret etti.  Gönen çayının kirliliği yerinde gören TEMA yöneticileri, İmza kampanyasına da destek verdi. Ziyarette, çaydaki kirliliğe karşı çözüm yolları ve bu konuda vakıf olarak yapılması gerekenler konuşuldu.  Kuter, “Gönen TEMA’yi mücadelerinden dolayı kutlarız” dedi. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP