GÖMEÇ CHP’YE KADIN BAŞKAN

Yayınlanma Tarihi :
GÖMEÇ CHP’YE KADIN BAŞKAN

CHP Gömeç İlçe Başkanlığı’nın bugün yapılan 38.Olağan İlçe Kongresinde Ahmet Ercan aday olmadı, Neşe Hançe başkanlığa seçildi.

CHP İlçe Başkanı Ahmet Ercan’ın davetlileri selamlaması saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede Bigadiç İlçe Başkanı Zafer Göksel divan başkanlığını üstlendi. Kongreye katılan davetlilerden 25. dönem milletvekillerinden Mehmet Tüm ve Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı da birer konuşma yaparak seçilecek yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.

CHP Balıkesir Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ensar Aytekin, CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Pınar Yahşi, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Berk Özerk, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, CHP İl Başkan adayı Ömür Boyuer, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililer kongreye katılanlar arasında yer aldılar.

Konuşmalar ve dilek-temennilerin ardından yapılan seçimlere geçildi. Ahmet Ercan bu kez aday olmazken, yeni yönetim kurulu Neşe Hançe’nin başkanlığında Nuran Aral,Reyhan Arzık, Rıza Bal, Etem Gökçe, Özkan Güven, Fatma Kıymaz, Emre Pala, Soner Sert, Songül Çakıroğlu Yalıç ve İsa Yavuz‘dan oluştu.

İl delegeliklerine ise; Tolga Arguç, Çiğdem Demir, Ahmet Ercan, Özkan Güven, Mehmet İrem Himam, Eylem Özyol, Emre Pala, Soner Sert, Mert Solak ve Şerife Targay seçildi.  C. Saffet YILMAZ / GÖMEÇ (balikesir24saat.com) 

YORUM YAP