“GENÇ BELEDİYE ÖDÜLÜ” BALIKESİR’E

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“GENÇ BELEDİYE ÖDÜLÜ” BALIKESİR’E

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan 4’üncü ödülünü aldı.

Daha önce AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca düzenlenen “Dünyayla Yarışan Şehirler”, “Genç Dostu Şehirler”, “Gençlik ve Yerel Yönetimler”  temalı proje yarışmasında ödül alan Başkan Yücel Yılmaz, son olarak Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde “Gençlik ve Yerel Yönetimler” temasıyla gerçekleştirilen “Tam Bana Göre Festival”inde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği “Mobil Dijital Gençlik ve Spor TIR’ı” projesiyle “Genç Belediye Ödülü”ne değer bulundu.

Ödülünü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Başkan Yılmaz, “Tiyatrolarıyla, festivalleriyle, konserleriyle, kütüphaneleriyle ve nitelikli buluşma alanlarıyla gençlerimizin şehrin her köşesinde kendilerini geliştirebilecekleri, keyifle vakit geçirebilecekleri imkanları sunmak için gençliğe yönelik yatırımlarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Gençliğe yönelik hizmetlerin dördüncü kez ödüle değer görülmesinin mutluluk verici olduğunu belirten Başkan Yücel Yılmaz, “Hayallerin ilmek ilmek dokunduğu tarımın, kültürün, sanatın, gençlik ve sporun buluştuğu şehir, Balıkesir… Türkiye’nin en büyük gençlik festivali olan Tam Bana Göre Festival Ödül Töreni’nde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan Genç Belediye Ödülü’nü almaya layık görüldük. Bu ödül Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız 4’üncü ödül oldu, gurur duyuyoruz. Genç odaklı kent vizyonumuz doğrultusunda desteğini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi. ( balikesir24saat.com)

#yücelyılmaz #balıkesir

YORUM YAP