DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.601.979-0.53

GELECEK PARTİSİ’NDEN ÜÇ İLÇEYE YENİ BAŞKAN

Yayınlanma Tarihi :
GELECEK PARTİSİ’NDEN ÜÇ İLÇEYE YENİ BAŞKAN

Gelecek Partisi’nin Edremit, Gönen ve Burhaniye ilçe başkanlıklarına yeni atamalar yapıldı. Gelecek Partisi İl Başkanı Burhan Deniz; il genelinde daha kapsamlı ve etkili çalışmalar için birlikte hareket etme çağrısında bulundu.

Gelecek Partisi, Balıkesir’de üç ilçenin yeni başkanlarını belirledi. Buna göre, Edremit’e Duygu Ulgut, Gönen’e Rafi Ocak ve Burhaniye’ye Kamuran Demirtaş atandı.

Atamaların ardından düzenlenen toplantıda, parti içi yetkilendirmeler ve gelecek dönemdeki hedefler konuşuldu. Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Burhan Deniz, yeni ilçe başkanlarına yetki belgelerini sundu.

Yapılan açıklamada, yeni atanan ilçe başkanlarının, Gelecek Partisi’nin Balıkesir’deki stratejilerini ve hedeflerini yerel düzeyde etkin bir şekilde hayata geçirecekleri vurgulandı. Parti içi liderlik değişikliklerinin, yerel düzeyde daha etkin politika oluşturma ve halkla ilişkileri güçlendirme amacını taşıdığı belirtildi. Yeni atamalarla birlikte, Gelecek Partisi’nin Balıkesir’deki yapılanmasının güçleneceği ve il genelindeki etkinliklerin artarak devam edeceği vurgulandı.

Gelecek Partisi İl Başkanı Burhan Deniz; yeni ilçe başkanlarını tebrik ederken, il genelinde daha kapsamlı ve etkili çalışmalar için birlikte hareket etme çağrısında bulundu. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP