GAZİLERDEN VALİ YAZICI’YA ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
GAZİLERDEN VALİ YAZICI’YA ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Vali Ersin Yazıcı‘yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Vali Yazıcı, Başkan Işık’a teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Şehit ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletimizin her zaman yanlarında olduğunu vurgulayan Vali Yazıcı,”Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek.  Ay yıldızlı bayrağın al rengi solmasın diye canlarını feda eden vatan evlatlarımızın ruhları mübarek olsun.  Şehit ailelerine ve gazilerimize şunu hatırlatmak istiyorum, sizlerin hizmetinizdeyiz, emrinizdeyiz hangi sorununuz olursa olsun bütün kapılarımız sizler için açıktır.“dedi.

Ziyarete Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Haydar Filiz ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.(balikesir24saat.com)

YORUM YAP